U3F1ZWV6ZTc4OTMxNTQ4NzA0MzhfRnJlZTQ5Nzk2ODQ2MTk5NTg=

Popüler IDElerde Üretkenliğinizi İki Katına Çıkarın

Popüler IDElerde Üretkenliğinizi İki Katına Çıkarın


Description
Günümüz yazılım dünyasında sadece yazılım dilini bilmek yeterli değil. Yazılım ile ilgili araçları, IDEleri, versiyon kontrol sistemleri vb. bilmek büyük önem arz ediyor.
Popüler IDElerde üretkenliğinizi katlayacağınız kursa hoşgeldiniz! Udemy platformu üzerinde, türkçe kaynak olarak bu konuyu işleyen İLK ve TEK kurstasınız.
Neyi nasıl yapacağını bildikten sonra, ne kadar hızlı yaptığınız sizin farkınızı ortaya koyan en büyük etkenlerden.
İyi bir uzman olabilmek için kullandığınız geliştirici ortamına hakim olmanız, code base inizde rahatça gezinebiliyor olmanız, onarılması gereken kodları anında bulup, modifiye edebilmeniz, istediğiniz kodları rahatlıkla seçebiliyor olmanız ve kod parçacıklarını saniyeler içinde refactor edebiliyor olmanız gerekir.
İşte tam burada, bu kurs devreye giriyor,
Buradaki az bilinen yöntemler ile siz de üretkenliğinizi katlayacaksınız ve öncekinden çok daha kısa bir sürede mükemmel bir şekilde düzenlenmiş kodlara çaba sarfetmeden ulaşacaksınız.
IntelliJ IDEAAndroid Studio ve Visual Studio Code IDElerinde çalışırken, iş akışınızda elde ettiğiniz ivmeye şaşıracaksınız.
Kodlama hızınıza seviye atlatmaya ve sevdiğiniz şeylere harcamak için kazanacağınız bir sürü zamana varsanız, kursuma siz de katılın!
Who this course is for:
  • Yazılım geliştiriciler, bilgisayar mühendisleri, yazılım mühendisleri ve bilişim teknolojilerinin her alanından insanlar.
  • Hobi olarak yazılım ile ilgilenen ve işlerini çok daha hızlı yapmak isteyen insanlar.

Comments
No comments
Post a Comment

Post a Comment

NameEmailMessage